V první řadě musím udělat trochu reklamy sám sobě :o))


Navštivte internetové starožitnictvíStránky naší firmy, kde se můžete dozvědět o našich službách a hlavně se podívat, jestli v naší internetové nabídce není něco, co právě vám nezbytně chybí ke štěstí ... Můžete nám také napsat co byste v naší nabídce rádi viděli, nebo co sháníte.

Linky na moje oblíbené stránky o fotografii


  Fotoprůvodce – Můžete se tu dozvědět spoustu užitečných věcí o fotografování a to pomocí asi nejužitečnější aplikace těchto stránek – Fotofóra. Kromě toho zde máte také možnost umístit své fotografie  do virtuální fotogalerie, zůčastnit se fotosoutěže pořádané ve spolupráci s Fotografií magazínem, nebo jsou zde další linky na stránky věnované fotografii.

Paladix - spousta rad, nápadů, fotografií, informací a v neposlední řadě velmi příznivé ceny při nákupu fototechniky a vstřícné jednání, vše vyzkoušené, vřele doporučuji ...

Malaysian photo pages – výborné stránky o fotoaparátech, jejich kvalitu ocení především vyznavači značky Nikon, ale na své si příjdou určitě i ostatní.

Bengt`s Photo Pages - další stránka s množstvím odkazů.

Svět fotografie
 

Stránky věnované motocyklům a Hondě zvláště


Motostránky Honzy Gritzbacha - tak tyhle stránky mi dost pomohly se sháněním informací a kromě toho je její autor zakladatelem české e-mailové motokonference.

Motobike.cz - další stránka, která mě svým způsobem přitáhla k motorkám, díky skvělým cestopisům, které tady můžete najít (mým horkým kandidátem je Rumunsko 2000). Domovská stránka motokonference, info o členech, akcích a samozřejmě odkazy na další motostránky.

Mitas - pneumatiky Mitas E07 mam v současné době na Terezce, můžu vřele doporučit. Dost slušné do lehčího terénu a dobré i na silnici. Rád bych vyzkoušel i typ E09, ale to uz je o necem jiném...

Michal`s motorcycle touring site - homesite Michala Hamšíka věnovaná cestování na motocyklech. Cestopisy (jen v angličtině) a skvělé fotky z jeho cest po celé Evropě.

Stránky Pepy Hodače - kamarád a prima kluk sedlající Hondu Afriku Twin, kamarád z motokonference.

Michal Hynek - další kamarád z motokonference, sedlající taktéž Hondu Afriku. Moc pěkné fotky z enduro ježdění. Užz jste viděli létající Afriku? :o)

Mironkův sajt - další off road jezdec, pro změnu na Hondě Dominátor. Kromě toho horolezec, fotograf...no a fajn kluk.

Rosi - další kamarád z Motokonference, sedlající Hatátitlu a Vemblouda. Cože to je? Tak se přeci podívejte :o)

Bobovy stránky - další Transalp a v posledni době i Gold Wing nadšenec, prima popisy výletů a nepřeberně fotek.

Deti`s Transalp Pages - výborné stránky odborníka na Transalpy, tady najdete snad všechny možné technické detaily, které budete potřebovat.

Transalp.org - no a tady je zase ke stažení kompletní naskenovaný manuál k Hondě Transalp...

Stránky mých kamarádů a známých


- určitě se podívejte na stránky mojí internetové kamarádky Silky-Wilky, věnované ... no vždyť se podívejte.

Evčiny stránky - stránky moc fajn holky, dobrodružky, zeměměřičky, přírodoznalkyně, lyžařky, ... Bezva cestopisy, skvělý fotky a ještě lepší plány do budoucna ;o)

Popovický montanistický superklub - jestli vás alespoň trošku přitahuje podzemí, staré šachty, studně a poklady, nebo se prostě jen rádi zasmějete při skvěle líčených dobrodružných zážitcích, tak tohle prostě MUSÍTE navštívit.

 
 

ZPĚT